6 dni do festiwalu – wskazówki dojazdowe

Jak dojechać do Kormorana w Mierkach?

Zmotoryzowani: Mierki znajdują się przy drodze powiatowej z Olsztynka do Szczytna.

Olsztynek leży przy drodze szybkiego ruchu z Warszawy do Gdańska, należy zjechać z autostrady w drogę szybkiego ruchu 51 kierunek Olsztyn i kierować się na zjazd do Olsztynka. W miasteczku kierować się na Szczytno. Trzy kilometry za Olsztynkiem mijamy wieś Mierki (uwaga, ograniczenie do 40 km/h, często występują tam misie z suszarkami) po kilometrze wjeżdżamy w las, i na łuku szosy mamy zjazd w dół do ośrodka Kormoran. Na zjeździe stoi tablica. Po zaparkowaniu kierujecie się do recepcji festiwalowej – tu możecie odebrać materiały konwentowe, zarejestrować się i zapłacić za hotel. Za hotel można też zapłacić w recepcji hotelowej – ale najpierw nasza recepcja, tu dowiecie się, jaki pokój wam przydzieliliśmy.

Ci, co koleją lub autobusami: Na stacji Olsztynek zatrzymują się pociągi do Olsztyna. Kierunki z Warszawy czy Gdańska mogą mieć przesiadkę w Działdowie. Wysiadający w Olsztynku (albo przy postapokaliptycznym byłym dworcu PKP, albo na placu manewrowym autobusów), proszeni są o dzwonienie pod numery (w takiej kolejności jak podajemy):

690 240 416 – Kamil

692 944 152 – Darek

Oni podjadą po was i dowiozą do hotelu. Z nimi należy też umawiać się na odwiezienie w niedzielę. KOSZT podwózki – 5 zł od osoby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.