Rezerwacja miejsc idzie jak burza

Dokonaliśmy właśnie pierwszej przymiarki podziału bazy noclegowej na festiwalu i musimy przyznać, że… tych miejsc mocno ubyło. Cieszy nas to niezmiernie. W głównym budynku hotelowym zostało 12 miejsc. Połówka podwójnego pawilonu Opal już zajęta, pawilony Beryl i Nefryt zajęte w całości (to te najbliżej jeziora). Najbardziej oddalony pawilon, na górce – Rubin – wolny w całości. Zarezerwowaliście też kilka apartamentów w Perle.

Oby tak dalej. Za 5 miesięcy się spotykamy!!!

Goście, goście

W zakładce pojawiła się pierwsza, niepełna lista gości festiwalu, którzy potwierdzili swoje przybycie. W trakcie ostatniego ComicConu w Warszawie zaproszenie przyjął Bogusław Polch, znakomity artysta, rysownik kultowych komiksów.

Hotel i Pawilony w Mierkach

Mamy sporo pytań o kwaterunek w Mierkach, ponieważ na stronie ośrodka pokazane są wyłącznie luksusowe apartamenty.

Hotel i wszystkie Pawilony (poza jednym) ustawione są frontem do jeziora i wszystkie pokoje mają widok na Pluszne. W Hotelu znajduje się basen kryty, restauracja i bar. Tutaj też ulokowane są 3 z 4 sal programowych. Na pierwszym piętrze, za basenem piękna sala Leśna na 250 osób, w  której odbędzie się otwarcie festiwalu, a także przegląd filmowy i prawdopodobnie umieszczona zostanie wystawa. Na drugim piętrze w sali konferencyjnej będą się odbywały spotkania, na pierwszym – znajdzie się księgarnia i niektóre punkty typo polecanki. W hotelu znajduje się winda.

W starym budynku nad jeziorem, na sali widokowej – spotkania jubileuszowe i integracyjne. Sporo punktów planujemy na świeżym powietrzu.

Pokoje w Hotelu to przede wszystkim „dwójki”. Jest parę czwórek dla rodzin z dziećmi, ale to jeden pokój plus salonik, a łóżka są w jednym pomieszczeniu (patrz zdjęcie). Podobnie pokoje wykorzystywane jako trójki – łoże małżeńskie i leżanka dla dziecka. Oczywiście każdy pokój ma węzeł WC/prysznic.

Pawilony to z kolei same dwójki, a 10 pokojów to „studia”, na które składają się dwie dwójki z wspólnym węzłem WC/prysznic. Każdy pokój w Pawilonie ma osobne wejście z zewnątrz i balkon z widokiem na jezioro.

Akredytacje START!!!

Zapraszamy do akredytowania się na 25. festiwal fantastyki w NieNidzicy. Wszystkie informacje w zakładce REZERWACJA MIEJSC.

Konwent w przyszłym roku w połowie czerwca, w pięknych „okolicznościach przyrody”, nad jeziorem Pluszne, na terenie obszaru Natura 2000. Będzie fantastycznie, eventowo i wesoło.

Pracujemy nad specjalną oprawą graficzną, zarówno na stronie, jak i na FB. Rekrutujemy gości, wybieramy wystawę i muzyków.

 

25. jubileuszowy festiwal fantastyki odbędzie się nie na zamku w Nidzicy, a w innym miejscu.

Tak, to prawda.

DUŻA NIESPODZIANKA!!! Jubileuszowy festiwal fantastyki nie odbędzie się zamku w Nidzicy. Zamek cały 2018 w remoncie! Dowiedziałem się w środę, ale już dzisiaj mam ofertę inną. Najwięcej dowiecie się ze strony: http://sedenko.pl
Będzie to inny festiwal, nie nidzicki, ale zostałem naładowany taką energią, że testosteron się we mnie zagotował. To będzie festiwal z mocnym programem literacko-filmowym, ale też z wielką oprawą eventową. Musicie mi pomóc wybrać tylko ofertę, którą opisuję na swojej stronie.
MIERKI (14-17 czerwca 2018) czy WAPLEWO (7-10 czerwca 2018). Głosujcie. Decyzja musi zapaść w przyszłym tygodniu.

Wkrótce więcej zdjęć i informacji.

MIERKI:

 

WAPLEWO: