Hotel i Pawilony w Mierkach

Mamy sporo pytań o kwaterunek w Mierkach, ponieważ na stronie ośrodka pokazane są wyłącznie luksusowe apartamenty.

Hotel i wszystkie Pawilony (poza jednym) ustawione są frontem do jeziora i wszystkie pokoje mają widok na Pluszne. W Hotelu znajduje się basen kryty, restauracja i bar. Tutaj też ulokowane są 3 z 4 sal programowych. Na pierwszym piętrze, za basenem piękna sala Leśna na 250 osób, w  której odbędzie się otwarcie festiwalu, a także przegląd filmowy i prawdopodobnie umieszczona zostanie wystawa. Na drugim piętrze w sali konferencyjnej będą się odbywały spotkania, na pierwszym – znajdzie się księgarnia i niektóre punkty typo polecanki. W hotelu znajduje się winda.

W starym budynku nad jeziorem, na sali widokowej – spotkania jubileuszowe i integracyjne. Sporo punktów planujemy na świeżym powietrzu.

Pokoje w Hotelu to przede wszystkim „dwójki”. Jest parę czwórek dla rodzin z dziećmi, ale to jeden pokój plus salonik, a łóżka są w jednym pomieszczeniu (patrz zdjęcie). Podobnie pokoje wykorzystywane jako trójki – łoże małżeńskie i leżanka dla dziecka. Oczywiście każdy pokój ma węzeł WC/prysznic.

Pawilony to z kolei same dwójki, a 10 pokojów to „studia”, na które składają się dwie dwójki z wspólnym węzłem WC/prysznic. Każdy pokój w Pawilonie ma osobne wejście z zewnątrz i balkon z widokiem na jezioro.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *