Rezerwacja miejsc

Koszty 24. festiwalu takie same jak w ubiegłych latach:

AKREDYTACJA  170 zł – i taką darowiznę należy wpłacać na nowe konto. Akredytacja dla osób 16+ lat. Akredytacja obejmuje dojazdy, biesiadę w sobotę, ognisko z poczęstunkiem w czwartek.

HOTEL KALBORNIA – 65 zł od osoby, ze śniadaniem typu stół szwedzki. Czyli 195 zł za cały festiwal.

HOTEL NA ZAMKU  – 60 zł od osoby, bez śniadania. Czyli 180 zł za cały festiwal. Ale mankamentem jest konieczność dojeżdżania na wieczorne biesiady w Kalborni. Atutem jest możliwość spania na prawdziwym zamku.

Rezerwacja miejsca na festiwalu jest możliwa tylko w jeden sposób.

Należy dokonać wpłaty akredytacyjnej na konto Stowarzyszenia Literackiego „Stalker”, wraz z dopiskiem DAROWIZNA i podaniem zwrotnego adresu e-mail. Po otrzymaniu wpłaty dokonujemy rezerwacji miejsca w hotelu w Kalborni i wysyłamy potwierdzenie.

UWAGA!!! W tym roku przyjmujemy na konto wyłącznie darowizny w wysokości akredytacji. Oznacza to automatycznie rezerwację miejsca noclegowego w Kalborni bądź na zamku.  Opłaty za hotele będą pobierane po waszym przybyciu w recepcji festiwalowej.

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

UWAGA!!! NOWE KONTO  – UWAGA!!! NOWE KONTO

Ponieważ zmienił się organizator, zamiast Fundacji Solaris – Stowarzyszenie Stalker – zmianie uległ numer konta. Darowizny należy wpłacać na konto:

Stowarzyszenie Literackie „Stalker”, Olsztyn,  nr. 30 2530 0008 2028 1006 2992 0001

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Wpłata akredytacji oznacza udział we wszystkich imprezach, także w tych odbywających się poza zamkiem (ognisko, biesiada mazurska, pokazy astronomiczne), transport pomiędzy hotelem a zamkiem, materiały festiwalowe (programy, znaczki).

Imprezy na zamku – spotkania autorskie, wernisaże, koncerty, przeglądy filmowe są bezpłatne – wstęp wolny. Wystarczy tylko zarejestrować swój udział w recepcji festiwalowej.

zamek

Innym miejscem zakwaterowania niż Kalbornia jest Hotel na zamku. Od tego roku hotelem zarządza Nidzicki Ośrodek Kultury.

Mają 53 miejsca w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Warunki bardzo dobre, każdy pokój dysponuje łazienką i prysznicem. Są też apartamenty jak pokój Wielkiego Mistrza i Komtura. Cena hotelu 60 zł za dobę (bez śniadania), czyli za całą imprezę 180 zł.

kalbornia1 Kalbornia3 Kalbornia6Kalbornia9 Kalbornia13 Kalbornia15

 

Comments are closed