Do festiwalu 8 DNI – jak dojechać, jak kierować się na Mierki.

Czas na informacje dojazdowe. INFORMACJA DLA ZMOTORYZOWANYCH:

Mierki leżą przy drodze powiatowej Olsztynek – Szczytno. Po zjeździe z autostrady S7 w Olsztynku należy kierować się na Szczytno. Po wyjeździe z Olsztynka mijamy wieś Mierki (uwaga na patrole policyjne!) i zaraz po wjeździe do lasu, pojawia nam się zatoka jeziora Plusznego, nad którym leży ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Kormoran. Zjazd w dół. Recepcja festiwalowa mieścić się będzie obok recepcji hotelowej, w głównym budynku.

Przy przyjeździe udajemy się tam, odbieramy materiały festiwalowe, regulujemy należności (jeśli są), odbieramy zamówione gadżety (np. koszulki) i idziemy do recepcji hotelowej po klucz.

INFORMACJA DLA TYCH CO KOLEJĄ LUB AUTOBUSEM:

Trwają remonty torów na trasie Działdowo – Olsztyn, ale rozkłady PKP wciąż pokazują połączenia. Zapewne w miejscach remontów zapewniają przewóz busami.

Po przyjeździe do Olsztynka, dzwonicie do Kamila, numer 690 240 416. Umawiacie się na dowózkę. On jest w Mierkach na recepcji, będzie więc mógł dojechać w 5+10 minut – np. pod postapokaliptyczne resztki dworca PKP w Olsztynku lub na pętlę autobusową przy ul. Chopina. Tam są teraz dostarczani wszyscy podróżni.  Zabierać będzie maks 4 osoby z bagażem. Dojazd 5 zł od osoby, niezależnie od liczby osób. Z nim też możecie się umawiać na odwiezienie z konwentu. Ta usługa czynna także w godzinach nocnych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.